Kosmetické ošetření a peeling

ZÁKLADNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ – Romana Vobořilová

Ošetření se stanoví dle typu pleti a potřebám zákazníka, protože každá pleť je vyjímečná a potřebuje i jiný druh péče. Samozřejmostí je změkčovací maska, úprava obočí, barvení řas, pečující maska, hloubkové sérum, krém, masáž obličeje.
Přijdte si užít svou hodinku krásy a péče o Váš obličej.

Ultrazvuková špachtle

Zajistí hloubkové čištění a zapracování aktivních látek do pleti

Mikrokamera na diagnostiku obličeje

Přesně určí typ pleti a sleduje stav Vaší pokožky před i po ošetření.


NADSTANDARDNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ – MUDr. Stella Hošková

V našem salonu můžete využít i služeb paní doktorky a ošetření pomocí studeného DIODOVÉHO LASERU.

Laserové ošetření kyselinou hyaluronovou

Jedná se o první zařízení na světě ( italský patent), které umožňuje jak neinvazivní aplikaci kyseliny hyaluronové do kůže, ale také cílené působení na jednotlivé vrásky pomocí speciálně vytvořeného systému velmi tenkých jehel.
Kyselina hyaluronová spojuje kolagenová a elastinová vlákna v podkoží a váže na sebe molekuly vody a díky tomu je pokožka vypnutá a velmi hladká.

Ošetření aknózní pleti

Akné je zánětlivé onemocnění, které vzniká v důsledku uzavření vývodů mazových žláz.
Tvorba akné je vyvolána mnoha faktory – hormonální změny, vrozené dispozice, užívání některých léků, životní styl, složení stravy.Laserová léčba výrazně zlepší stav pokožky, ale nemusí odstranit veškeré nežádoucí projevy.

Sérum Anti Probionibacterium Acne
  • obsahuje antibakteriální a čistící látky
  • viditelná redukce akné a skvrnek
  • snížení činnosti mazových žláz
  • hydratace a svěžest pokožky
  • velké množství účinných látek, které díky nanotechnologii jsou schopné pronikat do hlubokých vrstev kůže

PEELING

Chemický peeling

Aplikujeme peelingy nové generace, kdy je místo kyseliny glykolové použita vybraná směs kyselin, aby se minimalizovalo podráždění a přípravek cíleně působil.
Peeling lze použít pro pokožku obličeje, krku,dekoltu, hřbety rukou a zad.Ošetření lze provádět po celý rok.
Peeling je ošetření, které odstraňuje svrchní vrstvu pokožky. Čím hlubší peeling je, tím dramatičtější zlepšení kůže lze dosáhnout. Zároveň však s tím je spojeno také vyšší riziko komplikací, větší bolestivost a delší doba hojení.

AgePeel proti vráskám

Age Peel je vynikající peeling, který zajistí rozklad většiny epidermis a tím Vám zaručí viditelné omlazení pokožky. Zanechá pokožku hladkou a regenerovanou.
Jeho složení je cíleno na redukci jemných rýh a vrásek a na odstranění nedokonalostí pleti. Je vynikající volbou pro ty, kdo hledají nejlepší výsledky s minimálními vedlejšími účinky. AgePeel zajišťuje rozklad epidermis od stratum corneum ke stratum basale podle typu pleti a postupu aplikace, tím redukuje rýhy a vrásky. Obsažené hydroxykyseliny mají schopnosti rozbít spojení mezi odumřelými kožními buňkami, které se vytvářejí na povrchu pleti. Aktivované kožní buňky produkují více kolagenu a elastinu a zanechávají pokožku hladkou a regenerovanou.
Stimulace z chemického peelingu může zvýšit produkci základních prvků, které zajišťují mladistvý vzhled.

BetaPeel – akné

Chemický peeling, který rychle redukuje akné a značně snižuje riziko jeho budoucího výskytu. Působí na všech třech úrovních akné tím, že se samostatně zaměřuje na jednotlivé projevy: ucpané pory, bakteriální infekci a zánět.Akné je komplexním problémem a je potřeba řešit nejen jeho viditelné projevy na pokožce, ale také maz a zánět uvnitř pokožky. Kyselina salicylová a azelainová se zaměřují na ucpané pory, redukci pupínků a celkového zánětu.BetaPeel zajišťuje rozklad epidermis od stratum corneum ke stratum basale podle typu pleti a postupu aplikace.
Dodává silnou dávku kyseliny salicylové přímo do porů a folikulů.Tím pomáhá udržovat pory bez buněčných nečistot a redukuje tak míru zablokování a nerovností kůže. Kyselina azelainová je antibakteriální činidlo, které efektivně působí proti akné způsobené baktérií typu propionibacterium, která je příčinou zánětlivého akné.
Eliminace baktérií má pak za následek redukci zánětu. Kyselina azelainová navíc zlepšuje stav akné tím, že snižuje tvorbu mikrokomedomů (pupínků).

EyePeel – oblast očí

Tento peeling je určen speciálně pro redukci vrásek v očním okolí. Jemné a pečlivě vybrané složení šetrně redukuje vrásky a nedokonalosti pleti. Je vhodný pro vrásky okolo očí, oblast pod očima a horní víčko.Základní součást peelingu kyselina laktobionická je vynikající všestranně působící polyhydroxidová kyselina (PHA).
Působí jako účinný exfoliant, antioxidant. Kyselina L-mandlová a L-mléčná jsou jemné alfahydroxidové kyseliny (AHA), které zajišťují rovnoměrné vnikání do pokožky a redukují zánět a podráždění.
Obě AHA kyseliny také hydratují a zmírňují nadměrnou suchost a olupování.